Tıp Dizileri
Unmet: Aru Nogekai no Nikki 2024 Japon
İncele
Unmet: Aru Nogekai no Nikki 2024 Japon
Kawauchi Miyabi bir zamanlar gelecek vaat eden bir beyin cerrahıydı ancak bir kaza Miyabi'nin beyninde hasara neden oldu. Hayatının son 2 yılını hatırlayamamakta ve ertesi gün uyandığında bugün yaşananları unutacaktır. Doktor olmayı neredeyse bırakmış ve hemşire yardımcısı olarak çalışmaktadır. Bir gün, Beyin Cerrahı Sanpei Tomoharu onun önünde belirir. Eksantrik bir kişi olarak bilinir. Sanpei Tomoharu, Kawauchi Miyabi'nin isteği ne olursa olsun kendi hızında ona rehberlik ediyor. Bu aslında Kawauchi Miyabi'ye doktor ve hasta olarak yardımcı oluyor. Kayıp anılarının içinde saklı olan sır, içinde barındırdığı sır yavaş yavaş ortaya çıkar.
  • IMDb 5.0
  • 154
  • 0
Daily Dose of Sunshine 2023 Kore
İncele
Daily Dose of Sunshine 2023 Kore
Jung Da Eun hemşire olarak çalışıyor. Dahiliye bölümünden nöropsikiyatriye transfer edilir. İlk kez nöropsikiyatride çalışıyor, bu yüzden onun için her şey zor ve tuhaf. Yine de Jung Da Eun hastalarla ilgilenmek için elinden geleni yapıyor ve Baş Hemşire Song Hyo Jin'in yardımıyla hemşire olarak büyüyor.Dong Go Yoon doktor olarak çalışıyor ve proktoloji alanında uzmanlaşıyor. Hemşire Jung Da Eun'u ve onun saf davranışlarını izleyen Dong Go Yoon, onu görünce gülümsediğini ve hatta onun sayesinde iyileştiğini fark eder.Bu arada Jung Da Eun, Song Yoo Chan ile arkadaştır. Çok zeki bir insana benziyor ama içinde kimsenin bilmediği bir acı taşıyor.
  • IMDb 5.0
  • 166
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadrama.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.