İş Dizileri
As Beautiful As You 2024 Çin
İncele
As Beautiful As You 2024 Çin
Ji Xing, son üç yıldır üst düzey bir BT firmasında özenle çalıştı ancak son derece rekabetçi bir kurumsal dünyada öne çıkmakta zorlanıyor. Hayal kırıklığına uğramış bir halde işi bırakıp kendi şirketini kurmaya karar verir. Kısa süre sonra güçlü bir akıl hocası ve yatırımcı olan CEO Han Ting'in desteğini alır. Onun desteğiyle girişimcilik yolculuğu ivme kazanmaya başlar. Yakın iş birliği yaptıkça profesyonel ilişkileri derinleşmeye başlar ve beklenmedik romantik kıvılcımlar uçuşur.
 • IMDb 5.0
 • 300
 • 0
Hotelier 2007 Kore
İncele
Hotelier 2007 Kore
Geçmişte yaşanan bir olay, Ogata Kouhei'nin görevinden istifa etmesine ve ülkeyi utanç içinde terk etmesine neden olur. Şimdi otelin 30. yıl dönümünde otel bir krizle karşı karşıya; Başkan az önce hastaneye kaldırıldı ve otel potansiyel bir devralmayla karşı karşıya. Onun isteği üzerine müdür yardımcısı Odagiri Kyoko, Kouhei'yi geri dönmeye ikna etmek için Kore'ye gider. Kyoko, kendisine yardım etmeye çalışan Mizusawa Keigo ile tanıştığında çantasının çalınmasıyla bir olayın ortasında kalır. Sonuçta Kyoko Japonya'ya başarısız bir şekilde geri döner. Ancak Koreli otel müdürü Shin Dong Hyuk'un tavsiyesi üzerine Kouhei, yeni genel müdür pozisyonu olarak Tokyo Ocean Hotel'e geri döner. Ancak dönüşünün ardından Kyoko, Mizusawa Keigo ile bir kez daha tanışır. Kyoko'nun bilmediği bir şey var ki, Keigo sadece Tokyo Ocean Hotel'i devralmak istemiyor, aynı zamanda ona karşı da sevgi besliyor.
 • IMDb 5.0
 • 93
 • 0
Hot Blood 2009 Kore
İncele
Hot Blood 2009 Kore
Beş parasız serseri Ha Ryu, hırsları için her şeyi yapabilecek bir adamdır. Araba satarak milyarlar kazanma gibi bir hayali vardır. Bu hırsları yüzünden etrafı ona deli gözüyle bakmaya başlar. Milyarder olabilmek için ruhunu satmaya hazır bu genç adamın sürekli söylediği bir söz var. ” Önümde yatan şansı değerlendireceğim”.
 • IMDb 5.0
 • 109
 • 0
Hotel King 2014 Kore
İncele
Hotel King 2014 Kore
Ah Mo Ne, aniden krizle yüzleşen ailesinin otelini Cha Jae Won'un yardımı ile korumaya çalışır. Dizi, krizle yüzleşen oteli korumaya çalışan otel varisi kadın ile bu kadın için babasına düşman olan otel yöneticisi etrafında geçecek.
 • IMDb 5.0
 • 139
 • 0
Uncle Samsik 2024 Kore
İncele
Uncle Samsik 2024 Kore
1960'ların Güney Kore'sinde geçiyor. Dizi, iki adamın dostluklarını ve ülke tarihinin çalkantılı bir döneminde karşılaştıkları engelleri konu alıyor.Savaş sırasında bile her zaman günde üç öğün yemek yiyen Samsik Amca olarak bilinen Park Doo Chil ile Kore Askeri Akademisi'nden herkesin katılabileceği bir ülke yaratmak isteyen elit bir adam olan Kim San'ın hikayesini anlatıyor. iyi yaşıyor.
 • IMDb 5.0
 • 126
 • 0
Amazing Girls 2023 Çin
İncele
Amazing Girls 2023 Çin
Dizi, hayatın baskıları nedeniyle bir halkla ilişkiler şirketinde işe giren iflas etmiş, yoksul üst sınıf bayan Zhen Gao Gui'nin hikayesini anlatıyor. Orada, müşterinin vekil başkanı Bay Zhong Yi Ming ile aralarında kıvılcımlar çıkar. Birlikte heyecanlı ve çalkantılı zamanlar yaşarlar.Bunlardan biri, yurtdışında eğitim görmekten ancak iflasını keşfetmek için dönen asil bir hanımefendi. Aslen boşta bir playboy olan diğeri, ikinci oğul olarak önemli sorumluluklarla görevlendirilir. Küçük bir patlamış mısırı, büyük bir işe dönüştürmek için güçlerini birleştirirler. Bu süreçte duyguları yavaş yavaş gelişir ve devrimci dostlukları mükemmel bir dönüşüme uğrar.Sarsılmaz Zhong ve Zhen çifti de duygusal engelleri aşarak büyüme yaşıyor. Dizi, işyerinde acemi olan birinin komik ve dokunaklı duygusal öyküsünü sunarak, hem erkek hem de kadın başrollere şifa getiren bir işyeri romantik komedisi yaratıyor.
 • IMDb 5.0
 • 272
 • 0
Only for Love 2023 Çin
İncele
Only for Love 2023 Çin
Zheng Shu Yi, Çin'in önde gelen finans gazetelerinden birinde çalışkan bir muhabirdir. Ön sayfada bir hikaye yayınlamaya kararlı, bu yüzden ülkenin en çok konuşulan genç CEO'larından biri olan Shi Yan ile röportaj yapmak için elinden geleni yapıyor. İş adamı ise topluma katkı sağlamanın bir yolu olarak gelecek vaat eden startup firmalara bir dizi yatırım yapmayı düşünüyor.İkisinin arasında bir karışıklık olur ve yolları yeniden kesişir. Ancak (yanlışlıkla) birbirlerini tanıdıkça, kaderlerinin iç içe olabileceğini fark etmeye başlarlar. Shi Yan, Zheng Shu Yi'nin kapsamlı raporlama kariyerinin, çok az kişinin yerel girişimler hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğu anlamına geldiğini keşfeder. Şirketi hakkında bir dizi hikaye yazmasına izin vererek tekrar tekrar buluşmalarını sağlamayı kabul eder. Ancak bu gelişen iş ilişkisi aynı zamanda onları aşk yoluna da yönlendirebilir mi?
 • IMDb 5.0
 • 603
 • 0
Rising With the Wind 2023 Çin
İncele
Rising With the Wind 2023 Çin
Hikaye, e-ticaretin etkisi karşısında ulusal bir markanın yeniden canlanması etrafında dönüyor. Hong Kong'taki bir yatırım bankasından Çin anakarasına geri dönen bir yatırım uzmanı olan Xu Si, ulusal bir giyim holdinginin başkanının tek kızı Jiang Hu ile tanışır. Farklı iş felsefeleri nedeniyle ikisi birbiriyle anlaşmazlığa düşer.Jiang Hu'nun babasının şirketi aniden iflas edince Jiang Hu, kendisini başarının doruklarından aşağıya düşerken bulur. Bu arada, her zaman hırslı olan Xu Si, gözünü bir zamanlar Jiang Hu'nun babası tarafından yaratılan kauçuk tabanlı ayakkabı markası Tengyue'ye diker. Her ne pahasına olursa olsun -Tengyue'yi kurtarmaya kararlı olan Jiang Hu, düşüşüne rağmen Xu Si ile şiddetli bir savaşa girer. Sonuçta onların etkileşimleri ve mücadeleleri "Tengyue"nin kaderini ve yeniden canlandırılıp canlandırılamayacağını belirleyecek.
 • IMDb 5.0
 • 163
 • 0
My Lovely Wife 2023 Çin
İncele
My Lovely Wife 2023 Çin
Annesinin ölümüne ilk elden tanık olan Xu Nian, annesinin bakımını kaybettiği için TSSB nedeniyle mutizm geliştirdi. Babası sevgilisiyle evlenir ve aynı yaşta bir üvey kızı getirir, bu da Xu Nian'ı soğuk kayıtsızlığına ve üvey annesi Jiang Wan Li ile kızı Xu Yao'nun kötü muamelesine ve zorbalığına maruz bırakır. Ancak Xu Nian her zaman annesinin ölümünün arkasında gizli bir gerçeğin olduğuna inanmıştır. Gerçeği ortaya çıkarmak için, zayıf ve masum gibi davranmak, dilsiz bir kız rolünü oynamak zorundaydı, oysa gerçekte iyi kalpli ama son derece zeki bir kadındı.Sert ve güçlü bir CEO olan Gu Ming Yan, çocukluk travmalarından dolayı paranoyak bir kişiliğe sahiptir ve bu da onu diğerlerinden derinden şüpheye düşürmektedir. Uzun zamandır babasının ölümünün Xu ailesi ve Gu Hong Yu'yu içeren bir komplo olduğundan şüpheleniyordu. Xu Nian'ın gerçek kimliğini keşfettikten sonra gerçeği ortaya çıkarmak için onu kullanmaya çalışır. Gu Ming Yan, yetenekli bir manipülatör olan Xu Nian'ın avı olduğunun farkında olmadan, Xu Nian'ı bir evlilik sözleşmesi imzalaması ve onunla birlikte yaşaması için manipüle eder. İki güçlü birey, akıl savaşında birbirlerini aldatmaktan gerçek duygulara geçer.İntikam yolunda birbirlerini kullanmaktan ortak bir düşmana karşı işbirliğine geçiş yaparlar. Kalpleri giderek yakınlaşır ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak her şey mükemmel gidiyormuş gibi görünürken, gerçek dehanın...
 • IMDb 5.0
 • 145
 • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden asyadrama.com hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.